News

Beach

Newsletter 03/2023

Připravili jsme pro Vás tipy na luxusní letní dovolenou v Řecku. Preferujete boutique hotely, plážové resorty nebo privátní vily? V letošní letní sezóně bychom Vám rádi představili šest unikátních míst, šest rezortů s nezaměnitelnou atmosférou, šest neopakovatelných zážitků.

více

Golf

Newsletter 04/2023

Řecko jako TOP golfová destinace Evropy? V jihozápadní části Peloponésu se skrývá překrásná oblast Costa Navarino. Do roku 2022 se tu nacházela hřiště Dunes a Bay, ale v minulém roce se otevřela další dvě - Olympic a Hills, která se táhnou vysoko nad zálivem. Hills je ideální i pro rekreační hráče, ale Olympic je náročnější, delší a potrápí i zkušené golfisty.

více

Adventure

Newsletter 03/2023

Zažijte s námi dobrodružství

více

Healing

Newsletter 02/2023

Luxusní vily na léto 2023

více

Healing

Newsletter 01/2023

Luxusní wellness pobyt ve střední Itálii s prohlídkou města Bologna Termín: 27.4. – 1.5.2023

více

Snow

Newsletter 01/2023

CHALET ZERMATT PEAK, Švýcarsko / CERVO MOUNTAIN, Švýcarsko / KRISTIANIA LECH, Rakousko / LE K2 ALTITUDE COURCHEVEL, Francie / CHEVAL BLANC COURCHEVEL, Francie

více

Healing

Newsletter - Léčebné pobyty

KAMALAYA, ostrov Koh Samui / SHA Clinic, Španělsko / ANANDA in the Himalayas, Indie / One & Only Portonovi, CHENOT Spa, Černá Hora

více

Beach

Luxusní vily pro (nejen) digitální nomády v Řecku

Řecko je se svým mírným středomořským podnebím, ohromující krajinou, bohatým kulturním dědictvím, místními vesnicemi...

více

Adventure

Polární výprava

Fotografování Špicberků – hledání ledních medvědů. Vydejte se na výjimečnou cestu za polárními medvědy a další divokou zvěří. Špicberky a okolí nabízejí nezapomenutelné polární zážitky, díky nimž budete vy i vaše fotoaparáty a kamery v neustálé akci.

více

Beach

Soneva Jani

Nové nadvodní vily v resortu Soneva Jani. Exkluzivní resort Soneva Jani v Noonu Atollu na Maledivách představuje 27 nových nadvodních vil, které se nacházejí v jižní části od hlavního ostrova.

více

Adventure

Sky Safari

Nechte se odvést na deset dní do naprosté divočiny, sledujte stáda slonů a další divoké zvěře ve stínu Kilimandžára a leťte do jedinečné národní rezervace Masai Mara, ...

více

Adventure

Belmond Orient Express

Nové trasy po celé Evropě. Společnost Belmond vypsala nové trasy napříč celou Evropou a to na palubách svého luxusního expresu Venice Simplon Orient Expres.

více

Golf

Finca Cortesin

Privátní rezidence. Výjimečný design a bezkonkurenční soukromí v kombinaci se špičkovými službami a zázemím resortu Finca Cortesin.

více
creating amazing memories

2023 © Amazing Tours, a.s. | Powered by Sprinkler Morning.