+420 724 294 218
+420 284 680 691
     info@amazingtours.cz

Soneva Fushi - Maledivy

V severní části Baa Atolu na ostrově Kunfunandhoo se nachází resort Soneva Fushi pro nejnáročnější cestovatele. Ubytovat se můžete v jedné z 65 prostorných vil. Dokonalou relaxaci zažijete již v základní Crusoe Vile o výměře 235 m2, největší luxus si můžete dopřát ve Vile č. 15 o výměře 2 375 m2 nebo v Private Reserve opulentní vile o výměře 5 540 m2. Resort je v biosférické rezervaci zapsané na seznamu UNESCO, vyjímečným zážitkem je pozorování hvězd v privátní observatoři.

Heritage Le Telfair - Mauricius

Hotel, který je pyšným členem organizace Small Luxury Hotels of the World, naleznete v jižní části ostrova, v klidné části. Je tak ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí na dovolené odpočinout. Celý resort prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je typický svou moderní koloniální architekturou.  Nabízí 158 luxusních pokojů a apartmánů ve vilkách v tropické zahradě, se službami komorníka. Hosté mohou využít 12 restaurací v celém resortu Domaine de Bel Ombre. Nádherné 18 jamkové golfové hřiště Heritage Golf leží přímo u hotelu.

Constance Lemuria - Seychely

Exkluzivní hotel řetězce Constance Hotels naleznete v idylické severozápadní části seychellského ostrova Praslin jen 5 minut jízdy od letiště. Resort je situován do prostředí husté vegetace s výhledem na pláž. V okolí se nachází tři nádherné písčité pláže a 18 jamkové mistrovské golfové hřiště, které prošlo koncem roku 2016 kompletní renovací. Hotel nabízí ubytování v 96 luxusních pokojích a 8 vilách s privátním bazénem. Pro hosty jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, hotelové lážně Shiseido, 2 tenisové kurty. Oblast je vhodná také pro milovníky šnorchlování či windsurfingu.

Porto Zante - Řecko, Zakynthos

Porto Zante Luxury Villas & Spa Hotel je jeden z nejluxusnějších boutique resortů ve Středomoří, je členem sdružení Small Luxury Hotels of the World. 9 luxusních vil s privátními bazény je umístěno na privátní pláži. Vily jsou zařízeny uměleckými předměty, obrazy od slavných řeckých malířů, dekoracemi značek Armani a BVLGARI a také jsou vybaveny nejmodernější audio technikou. Nejmenší jednoložnicová Deluxe Spa Villa má výměru 85 m2, pro nejnáročnější je určena čtyřložnicová Imperial Spa Villa o výměře 550 m2. Hostům jsou k dispozici dvě restaurace a Club House Bar.     

Romanos - Řecko, Costa Navarino

Nejluxusnější resort na pobřeží Costa Navarino, oblast Messinie, 2 nádherná golfová hřiště The Dunes & The Bay. Hotel je umístěn u písečné pláže v krásné zahradě se vzrostlými stromy. Hotel nabízí ubytování ve 321 pokojích, suitech a vilách v tradičních řeckém stylu, ze kterých je panoramatický výhled na moře a golfová hřiště. V resortu jsou 3 vyhřívané bazény, luxusní hotelové lázně Anazoe Spa o rozloze 4 000 minspirované dalekým východem, fitness centrum, squash či basketball. Ideální místo pro ty, kteří vyhledávají klid a exkluzivní služby. 

Prince Maurice - Mauricius

Jedinečný hotel řetězce Constance Hotels Vás nadchne nádherným prostředím a kvalitou poskytovaných služeb.  Resort se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v prostředí tropické a udržované zahrady, azurové laguny a sněhobílích pláží. Hotel nabízí ubytování v 76 luxusních pokojích, 12 vilách a v nejluxusnější vile Pricely Suite o rozloze 350 m2 přímo na pláži. Areál resortu disponuje 3 restauracemi, 3 bary, vinným sklepem, láženským komplexem U Spa by Constance, fitness centrem, tenisovými kurty a dvěmi 18 jamkovými hřišti.

Regnum Carya - Turecko, Belek

Regnum Carya Golf & Spa Resort je nejluxusnějším hotelem v Beleku. Hotel disponuje privátní pláží o délce 120 m, rozlehlým molem, 50 m vyhřívaným venkovním bazénem a oddělenou části pro děti s tobogány, umělým vlnobitím a lanovou dráhou. Vychutnejte si dokonalé soukromí v hotelových vilách s privátním bazénem a službami na špičkové úrovni. Vily jsou umístěny v zahradě mezi hlavní budovou a golfovým hřištěm. Doporučujeme ubytování ve vilách: Baron Villa 250 m2, Carya  Villa 300 m2, King Villa 600 m2 nebo majestátní Crown Villa 3.500 m2

Constance Halaveli - Maledivy

Luxusní resort Constance Halaveli leží v severní oblasti Ari Atoll a je garancí pohodlí, luxusu a naprosté relaxace uprostřed křišťálově čisté laguny. Hotel se nachází na malém ostrůvku o velikosti pouze 310 x 170 m a nabízí ubytování v 57 nadvodních vilkách a 29 plážových vilkách s otevřeným prostorem a vlastním bazénkem. Pochutnat si můžete na vynikající kuchyní v jedné ze 3 hotelových restaurací. Hostům jsou k dispozici také lázně, fitness centrum, tenisový kurt a pavilón pro cvičení yógy. Na tomto místě sa pro Vás zastaví čas.

Rovos Rail - Jihoafrická republika

Společnost Rovos Rail provozuje vyhlídkové jízdy luxusními vlaky napříč Jihoafrickou republikou. Vlaky disponují noblesním a elegantním interiérem z počátku 20. století, samozřejmostí jsou perfektní služby během celé cesty. Vlaky jsou vybaveny kromě ubytovacích apartmá také jídelními vozy, vyhlídkovým vozem pro pozorování okolní zvěře a odpočinkovým salónkem Poznejte s námi Jihoafrickou republiku velmi originálním způsobem s atmosférou stylového cestování. 

Yeatman - Portugalsko, Porto

5* vinařský hotel v srdci malebného portugalského města Porto. Nedaleko se nachází slavný most Ponte Dom Luis I a řeka Douro, která protéká městem. Hotel nabízí ubytování v 82 luxusních a světlých pokojích s úchvatnými výhledy na město. Nechte se hýčkat v hotelových lázních a vychutnejte si lahodný oběd nebo večeři v oceňované restauraci se sklenkou kvalitního portugalského vína a panoramatickými výhledy na okolí. 

Náš tip
Soneva Fushi - Maledivy

Odpočiňte si v jednom z nejkrásnějších resortů Malediv, pronajměte si exkluzivní plážovou vilu a propojte se s přírodou!

Heritage Le Telfair - Mauricius

Koloniální architekturu, skvělou kuchyni a hru na nádherném golfovém hřišti si můžete užít na klidném jižním pobřeží.

Constance Lemuria - Seychely

Prezidentská vila je ideální volbou pro partu přátel nebo větší rodinu, transfer do resortu vrtulníkem, privátní pláž!